En Ucuz Takipçi Paneli

EnUcuz Takipçi Paneli

En ucuz takipçi paneli son zamanlarda sosyal medya hesaplarının takipçi ya da beğeni sayısını bir anda olduğundan daha da üstüne çıkartmak isteyen kişilerin sık sık araştırdığı bir konudur. Organik takipçi arttırma yöntemlerinden tamamen farklı olan bu yolda takipçi ya da beğeni sayınız dakikalar içerisinde katlanarak artar ve istediğiniz sonuca çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Takipçi panellerinin; organik takipçi arttırma yönteminde ki gibi etkileşim, diyalog kurma, takip eden insanları kalmaları için cezbetmek gibi ihtiyaçları olmadığından zamandan ve enerjiden kazanım sağlamanıza dahi olanak tanır.

Saatlerinizi ve ruh halinizi telefonunuzun başında ya da sosyal medya hesabınızı kullandığınız elektronik aletin başında geçirmek yerine 3 dakikada takipçi satın alabilirsiniz.

Takipçi Paneli Nedir?

Takipçi paneli nedir sorusunun yanıtı; belli miktarda bir ücret ödeyerek sosyal medya hesapları arasında popülerliği arttırmak adına kişilere sunulan hizmetlerin tümüdür. Örneğin; instagram için alınan bir panelde takipçi sayınızı, izlenme sayınızı, beğeni sayınızı ve yorum sayınızı arttırabilirsiniz.

Takipçi paneli yalnızca instagram için kullanılmamaktadır. Bu hizmet aynı zamanda; youtube, twitter, facebook gibi kitlelerce kullanılan sosyal medyalarda da bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Takipçi panelleri yalnızca takipçi satmaz, aynı zamanda beğeni, yorum, facebook için grup üyeleri gibi benzeri şeyler de satmaktadır. Yani hemen her platform için takipçi paneli bulabilirsiniz.

Günümüzde sosyal medya mecralarında hesabı bulunmayan insan sayısı oldukça azdır. İnstagram, Twitter ve Facebook ve benzeri herhangi bir sosyal medya hesabı aracılığıyla her türlü bilgi üzerinden paylaşım yapılabilmekte.

Sosyal medya uygulamalarının içeriğinde açılan hesapların arasında en çok tercih edilen instagram milyonlarca insan tarafından aktif olarak her gün kullanılmaktadır. İnstagram kullanıcılarının bazıları hiçbir beklentisi olmaksızın kullanmakta iken, geriye kalan büyük çoğunluk daha büyük kitleler tarafında takip edilmek, beğenilmek, izlenmek, sosyal medya üzerinden fenomen olup bu sayede para kazanmak istemektedir.

Fenomen olmak için ise kullanıcının instagram hesabının binlerce kişi tarafından takip edilmesi, dikkatlerini çekmesi, beğenilmesi gerekmektedir. İnstagram da takipçi sayısının yüksek olması bazı kullanıcılar için hiçbir anlam ifade etmez iken çoğunluk için bir hayli önemlidir zira takipçi sayısının binlerce olması bazı uygulamaları kullanmak demektir.

Sosyal medyada ya da gerçek hayattaki ticari faaliyetlerinin daha fazla kitleye ulaşılmasını isteyen kişiler ya da sosyal medya popülaritesini arttırmaya yönelik kullanılan İnstagram paneli nedir? Fonksiyonları nelerdir?

Instagram Paneli ve Fonksiyonları

İnstagram takipçi paneli, takipçi sayısını kontrollü ve bir akış içerisinde arttırılmasına yönelik bir çalışmadır. Script program kodlamalarıyla takipçi sayısını arttırmaya olanak sağlar. Daha düz ve açıklayıcı olması bakımından, İnstagram paneli sayesinde otomatik olarak takipçi sayınız artacaktır.

Tabii bu İnstagram panelinden sadece takipçi satın alarak faydalanmaktan ziyade kendi kazancınızı da oluşturabilirsiniz.  Panel sayesinde kendi hesabınızın takipçi sayısını arttırıyorsunuz ya da ikinci seçenek olarak, bir o kadar da sizin sayfanızı panel ile birlikte takip etmeye başlayan kullanıcılara kendi kredi satışınızı yaparak bu sayede hem sizin kazanmanızı hem de başka kişilerin kazanmasına vesile olabilirsiniz.

İlk olarak kendi profilinizi oluşturmak ve güçlendirmek için kullanacağınız İnstagram panelini kullanabilmek için, bu tarz panel satışı yapan ve hizmeti veren bir internet sitelerini riayet ederek size en uygun olanını göz önünde bulundurarak paket seçim yapabilirsiniz. İnstagram paneli ticari amaçlarla kurulmuş bir uygulamadır. Haliyle çok fazla İnstagram paneli yapan site bulunmaktadır. Buna bağlı olarak İnstagram kullanıcıları, takipçi sayılarını arttırmaya yönelik istekte bulunan kişi sayısı oldukça fazladır. Tamamen arz ve talep üzerine kurulu olan bu düzen içerisinde kazanılan paranın da miktarında değişiklikler olmaktadır.

Pekâlâ kaliteli bir instagram paneli nasıl olmalıdır sorusuna cevap arayalım. Kaliteli ve size istediğinizi sunabilecek bir İnstagram paneli fonksiyonlarının öncelikle beklentilerinize cevap verebilme niteliği taşıması gerekmektedir. Örneğin, kullanmış olduğunuz bir panel var ve sizin takip ettiğiniz ama sizi takip etmeyen kullanıcıları hesabınızdan -unfollow- etmenizi sağlayabilen, Paylaşımlarınıza gelen beğenilere takipçi sayınız ile doğru orantıda arttıran, paylaştığınız gönderilere, eklediğiniz takipçiler ile yorum yapılmasına olanak sağlayan zengin seçenek ve içerikleri içerisinde barındıran İnstagram panellerine erişmek mümkündür.

Takipçi Paneli Nasıl Alınır?

Takipçi paneli internet tarayıcılarından yapılan küçük bir araştırma ile takipçi paneli satın almak isteyen insanların karşısına kendisine bu konuda yardımcı olabilecek yüzlerce sayfa çıkacaktır. Aralarından kendi isteklerine, taleplerine en çok uyanı tercih ederek takipçi panelini satın alabilir.

Fiyatlandırmaları her sitede değişen takipçi panellerinin bu konuda geniş bir yelpazesi vardır. Sunulan hizmetin kalitesine göre değişim gösterebilir. Örneğin; takipçi paneli satın aldığınızda alacağınız takipçiler sahte hesaplar ise bu işlem bir miktar daha uyguna mâl olabilir. Alacağınız takipçiler gerçek takipçiler ise bu biraz daha maliyetlidir.

Bilmeniz gereken bir sus var ki, gerçek hesaplar içeren takipçi panellerinde satın alınan takipçiler kendi istek ve talepleri dışında sizi takip ettiklerini fark ettiklerinde buna son vererek sizi takipten çıkabilirler. Gerçek takipçilerin bulunduğundu panellerde takipçi sayısının düşmesi çok olasıdır.

Maliyet olarak daha yüksek olan başka bir seçenek ise organik takipçi satın almaktır. Organik takipçi satın aldığınızda bu takipçiler sizin adınıza düzenlenen bir çekiliş ile ya da verilen reklam ile gelmektedir. Takipçi sayınızın sonradan düşme ihtimali düşüktür.

Takipçi Paneli Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Takipçi paneli satınalma işleminde dikkat edilmesi gereken bir iki önemli nokta vardır. Bu noktalar özellikle hesap güvenliğiniz açısından önemlidirler.

İlki ve en önemlisi; hesabınızın şifresini ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmamak. Sizden herhangi bir şekilde kişisel bilgi veya şifre isteyen bir panel satıcısı varsa onunla diyalog kurmayı durdurmanızı öneririz zira hesabınızın güvenliği için bunu yapmanız gerekmektedir.

Sizden hesabınızın şifresini isteyen panel satıcılarının hesabınızı çalma ihtimali yüksektir bu noktada hesabınızı güvenli bir şekilde yalnızca siz kullanmak istiyorsanız şartları ne kadar güzel olursa olsun hesabınızın şifresini kimseyle paylaşmayın.

İkincisi, herhangi bir şekilde panel satın almadan önce piyasayı iyi araştırmanız gerektirmektedir. Kimin gerçekten verdiği sözü tuttuğu kiminse yalan dolan iş yaptığını ayırt etmek için sosyal medya forumlarından, instagram sayfalarından, sözlüklerden yararlanabilirsiniz.

Takipçi Paneli Kurma İşlemi Nasıl Yapılır?

Takipçi paneli kurma hedefi olan insanların öncelikle bir scripte sahip olması gerekmektedir. Peki script nedir.

Programlama dillerinden herhangi biri ile yazılmış, söz konusu olan bir uygulamanın bölümlerinin bütün kodlarını içerisinde barındıran hazır kod bloglarıdır. Değişik programlama dillerinde yazılan bu scritler yazıldıkları diller ile bağlantılı olarak birbirlerinden farklı özelliklere sahip olurlar.

Taşıdıkları dillerin özelliklerine göre kullanılan scriptlere isim koyulurken bu isim uygulama yazılırken kullanılan dil ile belirlenir.

Scriptler genel olarak web tabanlı kullanılıyor olsalar da yer yer çevrimdışı çözümler içine tercih edilebilmektedirler. Kullanım alanları çok genim olmasına karşın, harici olarak da kullanılabilmesi sayesinde genellikle bilgisayarlarda çeşitli nesnelerin oluşturulması amacıyla kullanılırlar.

Genellikle HTML kodlarının arasında yer verilen scriptler günümüzün popüler uygulamalarının ışığında web siteleriyle etkileşim içerisinde bulunan ortamların oluşturulmasında etkin bir biçimde kullanılırlar. Daha basit bir dille anlatmak gerekir ise, harici scriptler kullanıldığı taktirde web sitelerine farklı ve çeşitli fonksiyonlar kazandırılabilir. 

Takipçi paneli scripti de bu mantıkla işlemektedir. Bahsi geçen kazanımları sağlayabilmek için web sitesinin var olan koduna uygun scripti düzgün bir şekilde yerleştirmek yeterlidir. Yerleştirme esnasında script yazılırken kullanılan dilin gereklilikleri ve özelliklerini de göz önünde bulundurmak gerekmektedir.

Yerleştirme işlemi kodlama üzerine hiçbir şey bilmeyen insanlarca da yapılabilmektedir.

Gelelim takipçi paneli kurmaya, instagram paneller internet aracılığıyla kolaylıkla erişilebilen script kodlarıyla hazırlanır. Halihazırda olan bu kodlar olmadan, İnstagram paneli oluşturamaz ve ayrıca giriş sağlayamazsınız. Kullanılan kodlar ile girilen paneller size birçok paket seçeneği sunmaktadır. Mesela, daha üst düzey panellerin çoğunda admin paketi ve vip panel paketi de kullanabilmek mümkündür. Dilediğiniz paketi seçerek saat başı veyahut istediğiniz bir zaman dilimine göre takipçi kasabilir, beğeni ve yorumlar alabilirsiniz.

Basit ve zahmetsiz olan bu işlem; hesabınıza para ile satın alacağınız takipçiden, sizi daha kazançlı bir noktaya taşıyacaktır. Para ile satın alınan takipçilerin bir sürekliliği yok iken bu sayede kazanılan takipçiler, bir akış içerisinde belirli oran ve saatlerde düzenli olarak hesabınıza aktarılacaktır.

İnstagram Paneli Yüklerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Takipçi paneli kurma işlemi yapılırken öncelikle nelere dikkat edilmelidir bundan bahsedeceğiz.

Öncelik hedefiniz amacınız nedir bunu belirlemelisiniz. Takipçi mi kazanmak istiyorsunuz yoksa beğeni ya da yorum mu almak istiyorsunuz. Yapmak istediğiniz işleme göre bir panel seçmeniz en önemli noktalardandır. Seçilen panellerin kişiye uygun olan kişiselleştirme özelliklerine sahip olup olmadığını da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu özellik size kişisel bir alan sunacaktır.

 Bir başka hususta panelden istediğiniz verimi alabilmek için takipçilerinizin tümümün Türk hesabı ve daha önce bahsettiğimiz orijinal hesaplardan oluşan panelleri satın alarak oluşturmak istediğiniz kaliteli profillere ulaşabilir. Bu tarz ufak detaylar profilinizin daha orijinal ve daha güvenilir gözükmesi için size fayda sağlayacaktır.

İnstagram Panellerinin Olumsuz Yanları Var Mıdır?

İnstagram panellerinin olumsuz yanları var mıdır sorusuna yanıt vermek gerekirse. Takipçi panelleri aracılığıyla her ne kadar takipçi artışı yaşanabilmekte bile olsa etkileşim oranı düşmektedir. Sosyal medyanın en önemli ve dikkat çeken kriterlerinden birisi elbette etkileşimdir. Yani siz yaptığınız sunduğunuz çalışmaların ne oranda başarı gösterdiğini bu etkileşim tablolarından görebilirsiniz.

 Bu etkileşim şu şekilde analiz edilir: yaptığınız paylaşımlar ve paylaşımlarınıza gelen beğeni ve yorumlarınız toplanır ve hesabınızın toplam takipçi sayısına bölünür. Otomatik olarak ters orantı olarak takipçi sayınız fazla ise ve paylaşımlarınıza gelen yorum ve beğeniler az kalmış ise çıkan etkileşim sonucu sizi hayal kırıklığına uğratması muhtemeldir. Takipçi sayısının oranına uygun beğeni ve yorum alması gerekmektedir.

Kendisini takip eden insanların sayısı on binleri geçen sosyal medya fenomenlerinin hesaplarındaki etkileşimin oranı düşük seviyelerde olduğunda yüksek oranlı etkileşimden alınması beklenen geri dönüşler alınamaz. Bunun en büyük sebebiyse instagram takipçi paneli satın alma işlemini yaptıkları içindir. 

Etkileşimin düşük olmasının en büyük nedeni takipçi satın alma işlemlerinde bot hesaplar kullanılmasıdır. Bu gerçek olmayan hesaplar nedeniyle kişilerin takipçi sayıları artsa dahi aldıkları yorumlar ve beğeniler artmayacağından fenomen hesaplarının takipçileriyle aldıkları beğeni ve yorum etkileşimi doğru orantıda olmayacaktır bu sebeple ise etkileşim oranları düşük seviyelerde olacaktır.

Ayriyeten; instagram üzerinden satın alınan takipçiler bu işlemi fark ettiklerinde yavaş yavaş takip etmeyi bırakacaklardır.

 https://sosyovist.com